Манчестер Сіті в першому матчі перемагає ПСЖ

Матч 1/2 финала Лиги Чемпионов
ПСЖ 1:2 Манчестер Сіті

Обидві команди підійшли до протистояння будучи лідерами своїх національних чемпіонатів. Перед грою питання про вихід лідера атак Парижа Киллиана Мбаппе було під питанням, але на щастя для господарів француз зміг взяти участь в грі.

З перших хвилин Манчестер Сіті спробував налагодити контроль м'яча, але парижани майстерно користувалися помилками і простором яке допускав суперник. Головним конструктором атак ПСЖ був Анхель Ді Марія і саме з його передачі з кутового парижани забили свій гол, відзначився на 15-й хвилині захисник Маркіньос. Гості ще довго не могли намацати свою гру і тільки після 30-ій хвилині стали створювати моменти. Підсумок першого тайму перемога ПСЖ з рахунком 1: 0.

Другий тайм почався без замін і за сценарієм кінця першого тайму, Манчестер Сіті контролював м'яч, а парижани гостро грали на контратаках. На 61-й хвилині тренер гостей робить заміну змінюючи Жоау Концелу на українця Олександра Зінченка, залишаючи на заміну нападників Серхіо Агуеро, Габріеля Жезуса і Рахіма Стерлінга. І коза, що Париж доб'ється позитивного результату в домашньому матчі, але на 64-й хвилині після передачі українця Кевін де Брейне робить навіс у штрафну суперника і м'яч після помилки воротаря Кейлор Наваса НЕ торкнувшись гравців залітає у ворота парижан і рахунок стає 1: 1. Після забитого м'яча, гра у ПСЖ розклеїлася. Лідери Неймар і Мбаппе практично перестали створювати гостроту біля воріт суперника, а англійці відчувши впевненість у своїх силах пішли забивати другий гол і як наслідок на 71-й хвилині після удару зі штрафного півзахисник Ріад Мореза забиває другий гол Сіті в гостьовому матчі. Кінцем для Париж стало видалення на 77-й хвилині опорного півзахисника Ідрісса Гуей, після грубого фолу на Гюндогане. Що вийшли на заміну Данилу і Андер Еррера ні змогли вплинути на результат гри. Як наслідок манчестер Сіті заспокоїв гру і довів матч до вольової перемоги з рахунком 2: 1.