Манчестер Сіті виходить у фінал Ліги Чемпіонів

Матч почався з атак ПСЖ і в перші 10-ть хвилин парижани проводять кілька гострих атак, апогеєм яких міг стати пенальті в ворота Сіті. Але арбітр після втручання VAR скасовує його вважаючи, що м'яч потрапив в плече, а не в руку Олександра Зінченка. Після сильного початку від ПСЖ городяни змогли відповісти голом на 11-й хвилині Ріяд Махрез відкриває рахунок ударом низом в дальній кут після рикошету від ноги захисника.

Манчестер Сіті забиває ПСЖ
Гол Ріад Махреза в ворота ПСЖ

Парижани не опустили рук і після пропущеного голу продовжили атакувати ворота господарів і 23-й хвилині захисник Маркіньос після подачі кутового Неймара потрапляє в поперечину.

ПСЖ втрачає можливість зрівняти рахунок
Маркіньос б'є в поперечину

До кінця тайму гості володіли ігровою перевагою, але гол так забити і не вийшло. У другій половині картина не змінилася. ПСЖ підлягає володів м'ячем, а господарі гостро контратакували. Як наслідок після чергового провалу в атаці, Манчестер Сіті на 63-й хвилині зусиллями Ріяда Махреза роблять рахунок 2: 0 і засуджують гостей на виліт з Ліги чемпіонів.

Манчестер сіті збільшує рахунок
Ріяд Махрез оформляє дубль

Після пропущеного гола, як наслідок у парижан повністю розклеїлася гра і на 69-й хвилині нападник Анхель Ді Марія отримує пряму червону картку за відвертий удар по ногах суперника.

Псж залишається в меншості після видалення нападника ді Марії
Видалення Анхеля Ді Марія

В останні хвилини матч вже був засуджений, а гравці ПСЖ періодично грубо порушували правила на супернику. Матч так і закінчився з рахунком 2: 0 і команда Господарів виходить в довгоочікуваний фінал найпрестижнішого європейського турніру, вперше за свою історію. До слова український гравець провів повний матч і в другій грі поспіль був одним з кращих на полі.

Просмотров: 0Комментариев: 0